Recenzja Therapiste

W lipcu przybyła do nas nowa seria Kerastase Therapiste. Po miesiącu używania kosmetyków czas na krótką recenzję 🙂

Parę słów o serii. Therapiste to członek rodziny Resistance, znanej już Wam doskonale serii regenerującej Kerastase. Szczególnie dużą  popularnością cieszy się cement termiczny 1-2 oraz dwufazowe serum. Na sklepowych półkach Therapiste zastąpi cement 3-4: to jego udoskonalona, unowocześniona wersja. Therapiste to seria do włosów, które są silnie uwrażliwione i zniszczone zabiegami chemicznymi.

Agata porównuje nową serię z jej starszym odpowiednikiem:
– Włosy są zdecydowanie lepiej nawilżone. Nie tylko odbudowane i zregenerowane, ale także miękkie i sypkie. Po ich gładkości widać, że naprawa nastąpiła także na zewnątrz włosa.
– To takie połączenie odbudowy z dyscypliną. Włosy są nie tylko zdrowsze, ale bardziej lejące i lepiej się układają. A do tego ten zapach! Jest super, po tym zabiegu pachnie klientka, ja i jeszcze pół salonu. – dodaje Aneta.

Komu przyda się Therapiste?
– Polecam serię tym klientkom, których włosy są bardzo zniszczone, na przykład rozjaśnianiem, farbowaniem, trwałą czy częstym używaniem prostownicy. – mówi Agata. – Po zabiegu w salonie oraz używaniu kosmetyków w domu włosy stają się mniej łamliwe i kruche.
Do włosów cienkich dedykowana jest maska, którą nakłada się przed kąpielą, dzięki czemu nie obciąża włosów. Warto wspomnieć, że to pierwsza taka odżywka od Kerastase. Na grube, zniszczone włosy lepiej zastosować maskę. Sama kąpiel ma konsystencję żelu, bardzo wygodna do nakładania, dobrze otula włos i wnika w jego głąb. W serii jest jeszcze dwufazowe serum, które daje natychmiastowy efekt
wygładzenia, a do tego chroni przed wysoką temperaturą, używaną przy stylizacji.

– Zdecydowanie wróżymy tej serii duży sukces – podsumowuje Agata.

Zapraszamy na zabiegi Kerastase Therapiste do salonów w Pestce i Przeźmierowie.

Możesz kupić nową serię przez internet na www.sklep.lafayette.pl

Kliknij na wybrany produkt, aby przejść do sklepu.

th-mask
Maska regenerująca
th-kapiel
Kąpiel regenerująca
th-odz
Odżywka przed kąpielą
th-serum
Dwufazowe serum regenerujące

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach.