Zabiegi wyszczuplające TECHNI SPA

Podaruj ukochanej osobie lub po prostu sobie serię zabiegów TechniSPA.

Skorzystaj z promocji: 8 zabiegów + 2 gratis!

Zabieg na uda i pośladki tylko 66 zł

Zabieg na uda, pośladki i brzuch tylko 80 zł

Wyraźne zmiany w wyglądzie skóry i sylwetki widoczne są już po pierwszym zabiegu. Najlepsze i trwałe efekty uzyskuje się podczas pełnego 12-zabiegowego programu. TechniSpa® Guinot to 3 programy.

TECHNISPA® PODWÓJNE WYSZCZUPLANIE
W zabiegu wykorzystuje się wszystkie 3 funkcje urządzenia: lipo-aspirację, jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. nogi, brzuch pośladki, etc.
Efekty zabiegu: wyszczuplona, wymodelowana sylwetka i zadbana, gładka skóra.

TECHNISPA® NAPINAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY
W zabiegu wykorzystuje się 2 funkcje urządzenia: jonoforezę i stymulację mięśni. Obszary poddawane zabiegowi to całe ciało lub dowolne, wybrane partie, np. ręce, nogi, pośladki, etc.
Efekty zabiegu: widocznie wygładzona, doskonale napięta i ujędrniona skóra.

TECHNISPA® LEKKIE NOGI
Program, który skutecznie łagodzi dyskomfort, ociężałość, obrzęki i ból w nogach – problemy wywołane zmęczeniem, słabym krążeniem żylnym, długotrwałą postawą stojącą, etc.
Efekty zabiegu: usprawnione krążenie krwi i limfy, „lekkie nogi” pełne komfortu i świeżości.

guinot2

TechniSpa® Guinot to kompleksowy, skuteczny i bezpieczny program antycelliulitowy, wyszczuplający i modelujący sylwetkę. 


Metoda TechniSpa® Guinot jest oparta na jednoczesnym zastosowaniu 3 różnych technik modelujących ciało:

  • masażu mechanicznego z podciśnieniem
  • jonoforezy
  • stymulacji.

TechniSPA® redukuje każdy typ cellulitu, modeluje sylwetkę, poprawia wygląd skóry znacznie szybciej i efektywniej w porównaniu z pojedynczymi metodami w pielęgnacji ciała. Urządzenie TechniSPA® jest zaprojektowane tak, aby precyzyjnie naśladować ruchy masażu manualnego kosmetyczki i perfekcyjnie modelować kształty ciała. Rezultaty widoczne są już po pierwszym zabiegu: „skórka pomarańczowa” jest zmniejszona, skóra wygładzona i uniesiona, ciało ujędrnione i lepiej wymodelowane.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach.