Metamorfoza

Nasz konkurs z okazji Dnia Kobiet wciąż trwa! Napisz, co chciałabyś zmienić w swoim wyglądzie, a jeśli spodoba nam się Twój pomysł – wcielimy go w życie. Regulamin konkursu jest dostępny tutaj. Na Wasze prace czekamy na facebooku!

Pani Kamila już wygrała i spełniło się jej marzenie. Tak wspomina swoją przygodę w salonie Lafayette:

A ja to się muszę pochwalić…! Otóż wstałam rano, spojrzałam w lustro a tu… uśmiech! Wciąż! Od wczoraj… To właśnie 26/03/14 r. Odbyłam swoją pierwszą wizytę w salonie Lafayette w Pestce, w Poznaniu.
Tak się składa, że wygrałam konkurs, z Dnia Kobiet, na Wiosenną Metamorfozę! Przyznam, że troszkę się bałam… zupełnie nie wiedziałam czego oczekiwać. Zatem, może w skrócie napiszę.
Było REWELACYJNIE!!!

Czułam się, jak Kopciuszek 🙂 😀
Ogromne podziękowania dla fryzjerek (Pani Asi oraz Pani Darii- niesamowicie sympatyczne dziewczyny z ogromnym talentem!), Paniom kosmetyczkom, makijażystkom oraz Pani Gosi, która trzymała pieczę aby wszystko było, jak należy. Na wyróżnienie zasługuje Pani Agnieszka, która robiła zdjęcia, budując przy tym atmosferę zupełnie przyjacielską, dbając o dobre samopoczucie, dodając tym odwagi. Wszystko dopełniał swoją obecnością Pan Filip, który czujnym okiem operatora, uwieczniał kamerą te piękne chwile. To był ogromny sprawdzian dla wszystkich, tym większe BRAWA!
Co tu dużo mówić, jestem zachwycona efektem,jak samą przygodą!
Dzięki profesjonalnej obsadzie jestem bogatsza o wiedzę na temat tego, jak lepiej zadbać o siebie, również w kwestii stylizacji wiosennej… Nie będę więcej pisać, żeby nie zdradzać za dużo. Efekty będziecie mogli zobaczyć już wkrótce. Sami ocenicie!
Tym czasem, jest wieczór a ja nadal uwielbiam swój nowy look!:)
Dziękuję, dziękuję, DZIĘKUJĘ!
Na przyszłość, polecam Salon Lafayette!

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach.