Mezodoctor – udoskonalona mezoterapia bezigłowa

 

Mezoterapia bezigłowa to nowoczesny system odmładzania komórek skóry. W przeciwieństwie do mezoterapii igłowej, jest całkowicie bezinwazyjny – substancje aktywne są transportowane w głąb skóry dzięki zjawisku elektroporacji i elektroforezy. Elektroporacja polega ona na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę. Podczas zabiegu obydwa te zjawiska zachodzą jednocześnie, co czyni go wyjątkowo efektywnym: substancje docierają w większych ilościach aż 4 mm w głąb skóry. 

Serum z lini Clinical Care cechuje wysoka koncentracja składników aktywnych, dzięki czemu posiadają właściwości kosmeceutyków. Indywidualnie skomponowane substancje czynne każdego z 6 rodzajów serum oddziałują nie tylko na widoczne skutki dysfunkcji skóry, ale przede wszystkim na przyczynę. Doskonale łączą swoje pielęgnacyjne, jak i lecznicze właściwości. Atutem serum jest ich czystość pod względem substancji zapachowych, barwiących, środków konserwujących, parabenów, PEG oraz olejów mineralnych. Co ważne zostały przetestowane dermatologicznie.

Serum Clinical Care wykorzystane są do przeprowadzenia intensywnej kuracji 12 zabiegów 1-2 razy w tygodniu, łącząc ich biologiczne działanie z fizykalną stymulacją urządzeniem HC3 Skinshooter

Sześć rodzajów serum pozwala dopasować indywidualną terapię do problemów Twojej skóry:

  • Fine Skine Treatment – kuracja oczyszczająca, stosowana w celu uzyskania delikatnej i czystej cery.
  • Eye & Sensitive Zones Treatment – kuracja wygładzająca, stosowane w celu wygładzenia zmarszczek w okolicach oczu, zmniejszenia obrzęków, wzmocnienia delikatnej tkanki, redukcji rozszerzonych naczynek.
  • Even Light Treatment– kuracja napinająco-rozjaśniająca, stosowana w celu uzyskania promiennej i sprężystej skóry o równomiernym kolorycie.
  • Rebulid 30+ Treatment – kuracja odbudowująca, stosowana w celu pobudzenia syntezy kolagenu i poprawy gęstości skóry po 30 roku życia.
  • Cell Boost 40+ Treatment – kuracja energetyzująca, stosowana w celu odżywienia i ujędrnienia skóry po 40 roku życia.
  • Restucture 50+ Treatment – kuracja lipdowa, wypełniająca, stosowana e celu odbudowy skóry po 50 roku życia.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach.