INFINITY OXYCARE

Nowość – zabiegi anti-aging, nawilżające i drenujące
Kup teraz online i wykorzystaj w wybranym przez Ciebie terminie:

Endomasaż oczu + masaż oczu + maska: 65 zł (30 min)
kup teraz na sklep.lafayette.pl – wykorzystaj, kiedy chcesz >>>

Endomasaż twarzy + maska (zabieg drenujący):  120 zł (1h)
kup teraz na sklep.lafayette.pl – wykorzystaj, kiedy chcesz >>>

Dotlenienie, serum z kw. hialuronowym, maska: 120 zł (1h)
kup teraz na sklep.lafayette.pl – wykorzystaj, kiedy chcesz >>>

 

OXYCARE to podstawa przy zabiegach:

 • anti-aging
 • nawilżanie
 • zabiegi przeciwzmarszczkowe
 • naczynka
 • trądzik

Wskazania:

 • skóra wrażliwa
 • skóra naczynkowa
 • skóra wysuszona (poprzez klimatyzację, dym papierosowy, smog, solarium itd.)
 • blizny potrądzikowe
 • drobne zmarszczki
 • trądzik młodzieńczy

OXYBRAZJA: super intensywne nawilżanie

Zabieg oksybrazji polega na skierowaniu strumienia soli fizjologicznej lub wody oraz tlenu pod odpowiednim ciśnieniem na skórę. Zabiegi najczęściej wykonuje się na twarzy oraz szyi i dekolcie, a także na dłoniach i stopach.

Ciśnienie w urządzeniu Infinity Oxycare jest bezpieczne, a zabieki oxybrazji to czysta przyjemność oraz widoczne efekty. Kosmetolodzy do tej pory nie mogli zastosować żadnej formy złuszczania naskórka przy skórze naczynkowej i wrażliwej. Nareszcie jest zabieg bezpieczny i wysoce skuteczny w walce z upływającym czasem. Strumień soli fizjologicznej i tlenu pobudza naskórek do regeneracji, przez co skóra odzyskuje swój blask i zdrowy wygląd już po pierwszym zabiegu.

OXYFUSION – INFUZJA TLENOWA – MEZOTERAPIA TLENOWA: bezpieczne odmładzanie

Jest to zabie mezoterapii tlenowei i polega na wtłaczaniu odpowiednio dobranych dermokosmetyków za pomocą tlenu pod ciśnieniem. Ergonomiczna końcówka pozwala na precyzyjne wtłaczanie substancji wgłąb skóry właściwej.

ENDOMASAŻ TWARZY: jędrny kontur twarzy

Masaż podciśnieniowy twarzy jest skuteczną metodą modelowania: podbródka, polików, tzw. „worków” pod oczami. Efekty po zabiegu są bardziej niż zadowalające.

DERMOSKOP: cyfrowa analiza skóry i włosów

Dermoskopia to dział dermatologii zajmujący się badaniem skóry oraz włosów. Oglądanie skóry i włosów z 200-krotnym powiększeniem wywołuje niemały entuzjazm wśród osoby badanej. Badanie skóry należy wykonać zawsze przed doborem odpowiednich zabiegów kosmetycznych.

MEZOTERPIA BEZIGŁOWA, MIKROPRĄDY: wtłaczanie substancji aktywnych, biolifting bez skalpela

Dzięki mezoterapii bezigłowej możemy wtłoczyć dowolny preparat kosmetologiczny, dobrany indywidualnie do rodzaju cery. Lifting bez skalpela to alternatywa dla zabiegów inwazyjnych, powodująca efekt ujędrnienia skóry oraz tonizację mięśni. Wygładzanie zmarszczek mimicznych to główne zadanie mikroprądów.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA: intensywne złuszczanie rogowej warstwy naskórka

O ile nie ma takowych przeciwskazań, należy zadtosować mikrodermabrazję diamentową podczas ierwszej wizyty, aby otworzyć pory zwiększając efekty pozostałych zabiegów. Nasze głowice są wykonane z najwyższej jakości diamentów.

Ile razy należy wykonać zabieg, aby zobaczyć efekty?

Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast dla trwałego rezultatu stosuje się je w serii: pierwsze 6 zabiegów raz w tygodniu, kolejne 2 zabiegi raz na 2 tygodnie i kolejne 2x w miesiącu. Poza tym INFINITY OXYCARE można wykonać jednorazowo przed ważnym wyjściem, ponieważ zabieg nei jest inwazyjny – nie ma ryzyka pojawienia się siniaków czy zaczerwienień

Po pierwszym zabiegu skóra zaczyna nabierać zdrowego wyglądu.

 

 

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach.