Beauty Summer 2015 – relacja

Pisze o nas Sucholeski Magazyn Mieszkańców Gminy:

Włosy pod lupą

Nie ma skutecznej terapii bez postawienia właściwej diagnozy. Jak najlepiej dowiedzieć się, czego potrzebują nasze włosy?
– Kosmetyki do pielęgnacji włosów wpływają nie tylko na zewnętrzną część włosa, ale także na skórę głowy, działanie jej gruczołów oraz cebulki włosów. Dlatego tak ważne jest dobranie odpowiedniej linii: szamponu, odżywki oraz maski, która może znacząco poprawić kondycję włosów – mówi Edyta Gaumer-Waligóra, ekspertka z Salonu Hair & Body SPA Lafayette w Galerii Pestka.
– Stąd też pomysł na organizację Święta Beauty Summer w Lafayette. To taki prezent od nas dla klientek. W tym roku rozbudowaliśmy nasz program – można było nie tylko odbyć diagnozę włosa, ale także posłuchać porad dietetyczki, zrobić profesjonalny makijaż oraz coloroskopię. Na gości czekały także prezenty oraz poczęstunek z zaprzyjaźnionej restauracji You&Me Lunch Time.

Każda z zaproszonych Pań przeszła diagnozę włosa, polegającą m.in. na szczegółowym wywiadzie oraz przyjrzeniu się im pod specjalnym urządzeniem powiększającym.
– Niektóre z klientek były zaskoczone, jak bardzo zniszczone są końcówki, mimo tego, że niedawno je podcinały. Oczywiście, regularne podcinanie końcówek wpływa korzystnie na włosy, ale nie zastąpi codziennej pielęgnacji.

Na podstawie tego badania fryzjerzy indywidualnie dobierali Rytuał Kerastase. Rytuał to coś więcej, niż zwykły zabieg. To chwila relaksu, cudowny zapach, delikatny masaż głowy oraz oczywiście odmienione, lśniące i piękne włosy.

– Przed Beauty Summer nie korzystałam z Rytuałów Kerastase, wydawało mi się, że wystarczy samodzielnie nałożyć w domu maskę lub odżywkę. Dopiero w Lafayette przekonałam się, że zabieg przeprowadzony w salonie daje znacznie lepsze efekty – warto oddać się w ręce profesjonalistów! – opowiada jedna z klientek.

Jakie zabiegi cieszyły się największym powodzeniem?
– Z pewnością była to najnowsza linia Kerastase Therapiste. Lubimy nowinki i cieszą nas tak udane innowacje w pielęgnacji włosów! Jest to seria intensywnie regenerująca, ale jednocześnie bardzo lekka, a do tego naprawdę niezwykle pachnie. Zapraszamy!

Pełną fotorelację z Summer Beauty znajdziecie na Facebooku: fb.com/salony.lafayette.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać powiadomienia o nowościach.